Bytyçi: Shqiptarët po i shërbejnë me zell politikave të zhbërjes së territorit të Kosovës

Profesori Enver Bytyçi, historian dhe njohës ekselent i gjeo-politikës e zhvillimeve në rajon, e sidomos në Kosovë, ishte i ftuar në studion e “Ditari” në A2 për të komentuar dialogun mes Kosovës dhe Serbisë.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 3 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 131 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 115 të shëruar në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | MSH: 189 të shtruar në spital, 16 në terapi intensive, 5 të intubuar