Daci: Gjysma e sistemit të drejtësisë ishin te premiera e “James Bond”, SPAK duhet të jetë hermetik

Avokati Jordan Daci tha se anëtarët e SPAK duhet të izolohen nga çdo aktivitet publik. “Gjysma e sistemit të drejtësisë ishin te premiera e filmit “James Bond. Këto institucione duhet të jenë hermetike ndaj kujtdo. Nuk është se bënë ndonjë shkelje të madhe, por le shije të keqe dhe le vend për pretendime, ndërkohë që për mua ata duhet të jenë shembulli”, tha Daci në emisionin “Debat” në A2 CNN.

  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 12 viktima në 24 orët e fundit, 616 raste
  • LAJMI I FUNDIT | 589 të shëruar në 24 orë, 6289 raste aktive
  • LAJMI I FUNDIT | Po marrin trajtim 148 pacientë, 16 janë në gjendje më të rënduar