Darka e Dubait, Basha: Shqipëria në krizë, qeveritarët paguajnë 1000 dollarë biftekun

Në një prononcim për mediat, kreu i opozitës, Lulzim Basha, komentoi darkën në Dubai, ku anëtarë të qeverisë, këshilltarë, por dhe biznesmenë të njohur të vendit tonë konsumonin një darkë, e cila është bërë objekt bisede.