Dashamir Shehi: Të kufizohet mandati i Kryeministrit, duhet Kod i ri Zgjedhor

Kreu i LZHK, Dashamir Shehi, i ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN, foli për krizën politike në vend, protestat, dialogun e mundshëm mes palave dhe hapat që opozita do të marrë në vijim.