De Biasi: Ndihma e Shqipërisë për Italinë duhet të jetë lajm i parë në të gjithë botën

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, deklaroi se ndihma që ka dhënë Shqipëria për Italinë duke dërguar 30 mjekë dhe infermierë, “duhet të jetë lajm i parë në të gjitha mediat e botës”.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 21 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Ndërron jetë 62-vjeçari, MSH: Asimptomatik nga Covid-19
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 891 të shëruar që nga fillimi i epidemisë
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 240 raste aktive në të gjithë vendin