Dede zbulon planin e Reja-s për talentet kuqezi

Talentet e rinj kuqezi do të jenë në fokusin e projektit të ri të Kombëtares, me Edy Rejan në stol.

Nevil Dede, trajneri i përfaqësueses së 19-vjeçarëve, i cili drejton edhe ekipin U-18, zbuloi planin e ish-teknikut të Napolit, Lacios dhe Atalantes, si edhe punën që do të vazhdojë në këtë drejtim.