Deklarata e Zaev, PD-LSI: Qëndrimi i Ramës jo në interes të Kosovës – A2

Deklarata e Zaev, PD-LSI: Qëndrimi i Ramës jo në interes të Kosovës

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim reaguan pas deklaratave të Kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev në lidhjen me kufijtë e Kosovës.