Deklaratat e eurodeputetëve, reagojnë PD dhe LSI: Nuk e shohin të vërtetën – A2

Deklaratat e eurodeputetëve, reagojnë PD dhe LSI: Nuk e shohin të vërtetën

Ish-deputeti i PD, Aldo Bumçi beson se njësoj si në të shkuarën, ndërkombëtarët do vijnë te qëndrimi i opozitës, por për këtë do duhet kohë.

Shkarkoni aplikacionin e A2