“Derbi”, Mema: Fitojmë ndaj të mëdhave. Gega: Tani derbi, më pas kampionati – A2

“Derbi”, Mema: Fitojmë ndaj të mëdhave. Gega: Tani derbi, më pas kampionati

Kryeqyteti, ashtu si edhe e gjithë Kategoria Superiore mbajnë frymën. Është koha e derbit. Tirana dhe Partizani bëhen gati për të zbritur sërish në fushë. Ky do të jetë dueli i tretë i sezonit, por sfida mund të rezultojë vendimtare për sezonin.