Detaje nga dosja e SPAK që vuri në pranga një gjyqtar dhe 3 avokatë

SPAK në koordinim me policinë e shtetit ka vënë në pranga një gjyqtar dhe tre avokatë për korrupsion. Bëhet fjalë për ish-gjyqtaren e Apelit në Korçë, Mimoza Margjeka dhe bashkëshortin e saj si ndërmjetës për marrjen e ryshfetit prej 6 mijë eurosh. Gazetari Armand Bajrami sjell detaje nga kjo dosje.