Dhuna në futbollin e moshave, publikohen pamjet e reja (Pa koment)

Dalin në dritë pamje të reja nga episodi i turpshëm që ndodhi dje në futbollin e moshave, në ndeshjen e Kategorisë Superiore për 19-vjeçarë, ndërmjet Football Republic dhe Teutës, që përfundoi në barazim 2-2.