Diell dhe temperatura shumë të larta edhe në zonat malore

Nga A2 CNN
24 Maj 2022, 07:47 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu