Ditari ora 19:00 – 2/1/2021

  • LAJMI I FUNDIT | Nis në A2 emisioni më i ri “Absolut 4”
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar në “Absolut 4” sekretari i PD, Bardhi dhe ai i PS, Balla
  • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar në “Absolut 4” analistët Afrim Krasniqi dhe Lutfi Dervishi
  • LAJMI I FUNDIT | Balla: Kuvendi ka ratifikuar marrëveshjet që lidhen me rindërtimin
  • LAJMI I FUNDIT | Balla: Kemi pasur dakordësi të plotë për aktin normativ për vaksinën
  • LAJMI I FUNDIT | Taulant Balla: Kemi kapacitete për të vaksinuar 12 mijë persona në ditë