Divorci i përgjakur: Vjehrri ekzekuton ish-dhëndrin dhe plagos avokatin

Një proces divorci solli vrasje në Tiranë pranë gjykatës. Mexhit Picari qëlloi për vdekje në mes të lokalit, ish-bashkëshortin e vajzës Kudret Saliaj, në përfundim të seancës së 5. I plagosur jashtë rrezikut për jetën mbeti dhe avokati i viktimës Adriatik Cama.