“Djegia” e debateve nga qeveria, Boçi: Vendim ekstrem. Abilekaj: Jo komode për Ramën – A2

“Djegia” e debateve nga qeveria, Boçi: Vendim ekstrem. Abilekaj: Jo komode për Ramën

I ftuar në “A2 Debat”, opinionisti dhe gazetari Enton Abilekaj komentoi “djegien” e debateve nga ana e kryeministrit, i cili mësohet se ka ndaluar socialistët të jenë të pranishëm në përballje me demokratët që tashmë kanë dorëzuar mandatin e deputetit.

Shkarkoni aplikacionin e A2