Dosja “Babale”/ Agron Xhafaj është në burg, sot pretenca për Salianjin

Publikimi i vendimit për Agron Xhafajn, i dënuar në Itali për trafik ndërkombëtar droge nga Partia Demokratike, ktheu sytë nga ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj dhe dyshimet se ai mund të favorizonte ende trafikun.