Dosja “Babale”, përgjimet nuk shpëtojnë Salianjin, dosja në gjyq

Gjykata e Tiranës kaloi sot në gjykim dosjen “Babalja”. Të pandehur të çështjes janë ish-deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji, Fredi Alizoti, Albert Veliu dhe Jetmir Olldashi për akuzën e “kallëzimit të rremë”.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN