Durrësi vuajti mungesën e këtyre 2 profesioneve gjatë sezonit turistik

Nga A2 CNN
13 Shtator 2023, 22:48 | Aktualitet

Operatori turistik Blerim Norja, në “A2 Business” me Aurora Sulçen vuri në pah se përgjatë sezonit turistik, në qytetin e Durrësit ka pasur një mungesë të theksuar të stafit të kuzhinës dhe sanitare, ndërsa shton se në shërbim nuk ka qenë i njëjti problem.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni