Dy vite nga ngritja e SPAK, Ngjela: Është në rrugën e duhur. Daci: Akoma në fazë emergjente

Avokatët Spartak Ngjela dhe Jordan Daci komentuan në emisionin Debat me Alba Alishanin në A2 CNN punën e bërë në 2 vite nga SPAK, Struktura e Posaçme Kundër Korrupsionit Dhe Krimit Të Organizuar, si dhe pritshmëritë nga ky institucion.