Edi Rama zbulon marrëdhënien që ka tani me Fatos Nanon: Për mua është një pikë referimi

Kryeministri Edi Rama komentoi përpara gazetarëve dhe marrëdhënien që ai ka sot me ish kryeministri Fatos Nano, i cili e vlerësoi gjatë një interviste televizive.

Edi Rama u shpreh se ish kreu i PS, Fatos Nano është një pikë referimi për të dhe se herë pas herë që e ndihmon me opinionet e tij sa herë që ka nevojë.