Edvin Kulluri, mes Bashës dhe Berishës, tregon ambiciet për kreun e PD: E kam garën shumë të lehtë

Publikuar më: 2/11/2021, ora 08:53

Edvin Kulluri, mes Bashës dhe Berishës, tregon ambiciet për kreun e PD: E kam garën shumë të lehtë

Publikuar më: 2/11/2021, ora 08:53

Në kampin opozitar, Edvin Kulluri shpalli kandidaturën për kryetar të Partisë Demokratike, duke u bërë i pari që pranon të sfidojë Sali Berishën në një garë për pasuesin e Lulzim Bashës.