Egbo: Jam trajneri i parë afrikan që fitoj një titull në Evropë

I vendosur nga klubi për të drejtuar përkohësisht skuadrën, por arriti ta shpallë atë kampion pas 11 vitesh, trajneri Emanuel Egbo rrëfen për A2 emocionet e titullit kampion si dhe zbulon rekordin historik për një trajner nga kontinenti afrikan.