Ekzekutohet me breshëri kallashnikovi i riu në Vlorë

Një 25 vjeçar i identifikuar si Kristian Breshanaj është ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në derën e shtëpisë rreth orës 1.30 minuta të mëngjesit të së dielë. 25-vjeçari është djali i shefit të reanimacionit të Spitalit të Vlorës dhe në fund të muajit shkurt ishte kthyer nga Belgjika. Ngjarja ndodhi në Ujin e Ftohtë në zonën e njohur si “7 pallatet”.