Eliminatoret Euro 2020, Reja grumbullon Kamberin: Të mos nënvlerësojmë Andorrën

Trajneri i Kombëtares Shqiptare doli në një konferencë për shtyp mëngjesin e së diel për dy ndeshjet e radhës që Shqipëria do të zhvillojë në kuadër të eliminatoreve për Euro 2020 përballë Andorrës dhe Francës.