Festa e parë e çokollatës “Made in Tirana”

Çokollata me shije vaj ulliri, vere, boronicë dhe vaj ulliri, do të mund t’i provoni në Festën e Çokollatës që do të zhvillohet te Kalaja e Tiranës. E ftuar në Dita Jonë, Dhurata Thanasi.