Fillon Superiorja, në “Elbasan Arena” Kukësi sfidon sërish Partizanin – A2

Fillon Superiorja, në “Elbasan Arena” Kukësi sfidon sërish Partizanin

Ndërkohë që ende po luhet sfida e javës së parë të Superiores midis Partizanit dhe Kukësit, nga Elbasan Arena gazetari i A2 Krist Martiro raporton për ndeshjen dhe sfidat e nesërme.