“Film” aksion në Fier, policia në ndjekje të makinës me drogë

Publikuar më: 20/7/2022, ora 19:25

“Film” aksion në Fier, policia në ndjekje të makinës me drogë

Publikuar më: 20/7/2022, ora 19:25

Policia e Fierit dhe Forcat Shqiponja kanë arritur të kapin një sasi të konsiderueshme kanabis sativa, duke vënë në pranga edhe dy persona.