Finalizohet “Radio-ndërlidhja”, SPAK arreston 8 persona, 5 në kërkim,mes tyre edhe policë e kryepleq

Nga A2 CNN
25 Maj 2023, 20:11 | Aktualitet

Pas një hetimi 3-vjeçar, Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit (SPAK), në bashkëpunim me Policinë e Shtetit, kanë finalizuar operacionin policior të koduar “Radio-ndërlidhja”, në kuadër të të cilit janë vënë në pranga tetë persona, ndërsa pesë të tjerë janë shpallur në kërkim.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Dita jonë 2024