Fizioterapisti i Kombëtares, shërbeu për 27 vjet, përcillet në banesën e fundit Ylli Mihali

I buzëqeshur, sikurse në këtë fotografi që do të ruhet gjatë në memoriet e familjarëve dhe miqve të tij, shfaqej gjithmonë Ylli Mihali brenda dhe jashtë fushave të blerta.

Fizoterapisti i ekipit kombëtar që për 3 dekada u kujdes për shëndetin e qindra sportistëve të ekipit kuqezi, por edhe klubit të Tiranës, u përcoll këtë të martë për në banesën e fundit mes lotësh, lulesh dhe fjalësh ndër më të ngrohtat nga njerëzit që e njohën nga pranë.

  • LAJMI I FUNDIT | Apeli lë në fuqi dënimin me 2 vite burg për Adriatik Llallën
  • LAJMI I FUNDIT | Ish-kryeprokurori është shpallur fajtor për fshehje dhe mosdeklarim të pasurisë