Formacioni i mundshëm kundër Hungarisë, dy surpriza në sulm për të befasuar kundërshtarin

Me skemën e zakonshme 3-5-2, por me dy ndryshime ne formacionin titullar. Çekiçi dhe Uzuni pritet të jenë surprizat e trajnerit Edy Reja, për të befasuar Hungarinë, në sfidën që luhet sot në orën 20:45 në Budapest.