Fundjava me reshje, e diela e ftohtë dhe me dëborë

Meteorologia Tanja Porja tregon detaje për fundjavën që po vjen, ku duket sikur moti pranveror do të zëvendësohet përkohësisht nga i ftohti i dimrit të sapo kaluar.