Fundjavë me boks ndërkombëtar në Tiranë

“Arena Boxing Club” organizon një aktivitet ndërkombëtar boksi këtë fundjavë, ku merr pjesë edhe boksieria profesioniste ruse Kristina Ismailova, e cila përballet me boksieren turke Dilan Gunes. Dueli kryesor i mbrëmjes do të jetë ai mes kapitenit të ArenaTeam, Neraldo Ymeri dhe Ahmed Chemortan, me 6 raunde. Albi Sorra dhe Kristina Ismailova ishin të ftuar sot në “Dita jonë” për të folur për boks.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total