Gara për kryesimin e PD, Basha akuza nga Durrësi: Disa shkelën gjakun e demokratëve

Lulzim Basha ka vijuar takimet me elektoratin në qarkun e Durrësit, në kuadër të garës për drejtimin e Partisë Demokratike. Në këtë takim, Basha nuk i kurseu akuzat ndaj kundërshtarëve brenda grupit, të cilët i cilësoi si përçarës dhe të shitur.