Gega pranon krizën: Përgjegjësia është e imja

Në përfundim të sfidës mes Partizanit dhe Luftëtarit, trajneri i gjirokastritëve, Julian Ahmataj, u shpreh se i trembet vetëm skuadrës së tij, ndërsa numri një i të kuqve, Skënder Gega, mori përsipër përgjegjësitë dhe pranoi krizën te Partizani.

Shkarkoni aplikacionin e A2