“Givenchy” rikthen Nju Jorkun dhe Parisin e viteve ’90 – A2

“Givenchy” rikthen Nju Jorkun dhe Parisin e viteve ’90

Moda e Parisit dhe Nju Jorkut, në fillim vitet ’90, u ndërthurën bukur mbi pasarelë, teksa Givenchy prezantoi koleksionin e ri pranverë/verë 2020, në një miksim romantik të fustaneve me lule dhe xhinseve.