Gjici, ultimatum Kukësit: Tre humbje, të tepërta – A2

Gjici, ultimatum Kukësit: Tre humbje, të tepërta

Humbja me Vllazninë konfirmoi startin e vështirë të sezonit për Kukësin. Edhe pse skuadra është ndërtuar me ambicie për titullin dhe janë afruar emra si Abazaj apo Gavazaj, veri-lindorët pësuan humbjen e tretë në shtatë ndeshje.