Gjonaj i përgjigjet Kryemadhit: Unë u sulmova për t’u sulmuar drejtësia – A2

Gjonaj i përgjigjet Kryemadhit: Unë u sulmova për t’u sulmuar drejtësia

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj i është kundërpërgjigjur edhe një herë kryetares së Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, duke e quajtur shantazh, sulmin personal që i është bërë asaj dhe familjes së saj.