Hajdari sulmon Ramën dhe Bashën nga Kuvendi

Edhe në seancën e kësaj të enjteje, deputetja Rudina Hajdari u tregua kritike ndaj Kryeministrit Rama, por edhe nga kreut të PD, Lulzim Basha.