Haradinaj: Kam dëgjuar zëra se Thaçi është ftuar nga Gjykata Speciale

Kryeministri në largim i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dhënë së fundmi një intervistë për gazetën gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung”, ku iu përgjigj interesimit të gazetarit për dorëheqjen, ftesën nga Gjykata Speciale, seancën e pyetjeve atje, bisedimet me Serbinë dhe zhvillimet e fundit në Kosovë dhe rajon.