I nxehti sapo ka filluar, çfarë sjell vera 2019 për shqiptarët?

Qershori nisi me mot të freskët dhe shi ku në vetëm 3 ditë janë plotësuar rreth 80% e normave të reshjeve mujore. Megjithatë, shumë shpejt qershori solli mot të kthjellët dhe të nxehtë në Shqipëri.

Shkarkoni aplikacionin e A2