Ilir Meta tregon se kur do të largohet nga politika

Nga A2 CNN
2 Qershor 2023, 21:30 | Aktualitet

“Unë jam këtu deri sa të kem besimin e atyre që më kanë zgjedhur dhe mbështesin nuk ndaloj askënd të sjellë iniciativa e ndryshime të rëndësishme. Për aq kohë sa do të jem në krye të PL do të jetë ajo që qëndron fort për lirinë demokracinë, llogaridhënien, interesin publik dhe transparencën”, u përgjigj kreu i PL-së në Intervistën me Merita Haklajn.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu