Ish-sigurimsat në polici, Lleshaj: Mbaj përgjegjësi

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka folur në lidhje me emërimin e Gjovalin Lokës dhe Artan Shkëmbit, të akuzuar si bashkëpunëtorë të Sigurimit të Shtetit.