Ish-zyrtari i FBI-së në pranga, Berisha: Gjykata amerikane kërkon të hetohet edhe Edi Rama

Publikuar më: 24/1/2023, ora 15:57

Ish-zyrtari i FBI-së në pranga, Berisha: Gjykata amerikane kërkon të hetohet edhe Edi Rama

Publikuar më: 24/1/2023, ora 15:57

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, Charles McGonigal. Per kete te fundit Berisha ka deklaruar se gjykata amerikane ka dhene urdher qe te hetohen lidhjet e tij me kryeminstrin Edi Rama dhe keshilltaret e tij.

Ish-zyrtari i FBI-së në pranga, Berisha: Gjykata amerikane kërkon të hetohet edhe Edi Rama

Publikuar më: 24/1/2023, ora 15:57

Kryetari i PD, Sali Berisha ka reaguar në lidhje me arrestimin e ish-zyrtarit të lartë të FBI-së, Charles McGonigal. Per kete te fundit Berisha ka deklaruar se gjykata amerikane ka dhene urdher qe te hetohen lidhjet e tij me kryeminstrin Edi Rama dhe keshilltaret e tij.