Izraeli, sulme ajrore në Siri: Parandaluam sulmin e dronëve iranianë

Izraeli goditi zona ushtarake të Iranit në Siri, për të parandaluar atë që ushtria e Tel Avivit e quajti një sulm nga dronët vrastarë të Iranit.

  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Kuvendi është përballë me njeriun që e ka kthyer në frëngji Presidencën
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Meta sulmon nga të katër anët ne që jemi në të njëjtën linjë me SHBA
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Meta nuk kursen as partnerët strategjikë dhe aleatët tanë të mëdhenj
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Meta insinuon haptazi se përfaqësitë e nderuara janë të korruptuara