“Jam i pamposhtur, i mbijetova demokratëve dhe virusit kinez”, Trump kthehet në Shtëpinë e Bardhë

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ka dalë nga spitali ushtarak i “Walter Reed”, ku qëndroi për disa ditë për shkak të koronavirusit.