Jorida Tabaku nuk ka ambicie për të kandiduar për bashkinë e Tiranës

Publikuar më: 28/9/2022, ora 14:48

Jorida Tabaku nuk ka ambicie për të kandiduar për bashkinë e Tiranës

Publikuar më: 28/9/2022, ora 14:48

Deputetja e PD Jorida Tabaku, e ftuar, në A2 CNN, komentoi vendimet e fundit të qeverisë por edhe situatën e brendshme në PD, si dhe ambiciet personale.