”Jubileu i platintë” në Tiranë, britanikët bashkojnë politikën, festa mes batutave dhe sikletit

Publikuar më: 8/6/2022, ora 14:47

”Jubileu i platintë” në Tiranë, britanikët bashkojnë politikën, festa mes batutave dhe sikletit

Publikuar më: 8/6/2022, ora 14:47

Jubileu i Platintë i Mbretëreshës së Britanisë së Madhe Elisabeth II është festuar edhe në Tiranë. Një festë e cila bëri bashkë politikën, ku kamera e A2CNN kapi batutat e Presidentit Meta me zëvendëskryeministrin Ahmetaj, ato mes Taulant Ballës dhe Monika Kryemadhit, si dhe sikletin e Enkelejd Alibeajt në prezencë të ish-kryetarit Basha. kryetari i PD-se, Sali Berisha nuk ishte i ftuar në pritje.

”Jubileu i platintë” në Tiranë, britanikët bashkojnë politikën, festa mes batutave dhe sikletit

Publikuar më: 8/6/2022, ora 14:47

Jubileu i Platintë i Mbretëreshës së Britanisë së Madhe Elisabeth II është festuar edhe në Tiranë. Një festë e cila bëri bashkë politikën, ku kamera e A2CNN kapi batutat e Presidentit Meta me zëvendëskryeministrin Ahmetaj, ato mes Taulant Ballës dhe Monika Kryemadhit, si dhe sikletin e Enkelejd Alibeajt në prezencë të ish-kryetarit Basha. kryetari i PD-se, Sali Berisha nuk ishte i ftuar në pritje.