“Kacifas”, policia shmang incidentet ne Bularat – A2

“Kacifas”, policia shmang incidentet ne Bularat

Pas meshës së mbajtur në kishën e Bularatit dhe homazheve ne varrin e Kostandin Kacifas, familjarë dhe të afërm kanë mbyllur ceremoninë përkujtimore.
Nuk munguan shtetas të huaj grek, të cilët e kishin paralajmëruar vizitën e tyre në ceremoninë mortore në nderim të Kacifas. Në asnjë rast nuk u dëgjuan thirrje antishqiptare dhe nuk u shënuan incidente.

Shkarkoni aplikacionin e A2