“Kam marrëveshje me Metën”, Berisha: Garancia për grupimin Alibeaj janë primaret

Publikuar më: 7/10/2022, ora 16:35

“Kam marrëveshje me Metën”, Berisha: Garancia për grupimin Alibeaj janë primaret

Publikuar më: 7/10/2022, ora 16:35

Sali Berisha ka bindjen se Alqi Bllako u lirua nga burgu me urdhër të Edi Ramës, pasi ish-deputeti i PS e kërcënoi kryeministrin se do të tregonte të vërtetën për inceneratorët. Nga qyteti i Gjirokastrës kryedemokrati foli edhe për zhvillimet brenda opozitës, duke nisur me garancitë që i ofron grupimit Alibeaj si dhe dakordësinë që tha se ka gjetur me Ilir Metën.

“Kam marrëveshje me Metën”, Berisha: Garancia për grupimin Alibeaj janë primaret

Publikuar më: 7/10/2022, ora 16:35

Sali Berisha ka bindjen se Alqi Bllako u lirua nga burgu me urdhër të Edi Ramës, pasi ish-deputeti i PS e kërcënoi kryeministrin se do të tregonte të vërtetën për inceneratorët. Nga qyteti i Gjirokastrës kryedemokrati foli edhe për zhvillimet brenda opozitës, duke nisur me garancitë që i ofron grupimit Alibeaj si dhe dakordësinë që tha se ka gjetur me Ilir Metën.