Kapen me 4,6 kilogramë tritol, policia publikon pamje nga arrestimi i 3 personave

Tre persona janë vënë në pranga nga policia në Durrës, pasi janë kapur me 4.6 kg lëndë eksplozive tritol dhe C-4, një kallashnikov, municion luftarak, granata dore dhe kapsolla detonatore.